Post Image
18.6K

EC Dublin Dil Okulu

EC Dublin Dil Okulu

EC Dublin Dil Okulu

EC Dublin dil okulu İngilizce öğrenmek unutulmaz bir eğitim ve kişisel deneyim olacaktır. İrlanda’nın başkentine yapılacak bir gezi, sadece İngilizce öğrenmeye değil, aynı zamanda bu şehrin olağanüstü karakteri, kültürü ve turistik yerleri hakkında bilgi edinmenize de olanak sağlayacaktır. Dublin rahat atmosferi, eğlencesi, dost canlısı insanları ile ünlüdür, bu nedenle canlı bir gençlik grubunda eğitim görmek, iletişim kurmak ve çok eğlenmek isteyenler tarafından seçilir. EC Dublin İngilizce dil okulu modern olanaklara sahiptir, şehirdeki en iyi kafelere, mağazalara ve parklara yakın konumdadır ve toplu taşıma araçlarına kolay erişime sahiptir.

Konaklama, barınma ve yemek

Yurtdışında yaşamak için seçilen yer, kazanılan öğrenme deneyiminin kalitesini belirler. EC Dublin English, öğrencilerin yaşam tarzlarına, bütçelerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitli konaklama seçenekleri sunar.

Rezidanslar, iletişimi sevenlere uygun canlı bir atmosfere sahiptir. Hepsi okula kolay erişim sağlayan toplu taşıma araçlarına yakın konumdadır. Birlikte yaşama, ortak eğlence, şehir keşfi ve dil pratiği için birçok fırsat açar.

Aile yanında konaklama, ana dili İngilizce olan kişilerle sürekli iletişim kurmanıza, otantik bir yaşam tarzı yönetmenize, yerel kültürün özellikleri ve ev eğlencesinin özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmenize olanak tanır. Pek çok öğrenci, ev yapımı yiyecekler alma ve güvenli bir ortamda kalma fırsatı nedeniyle yerel halkın evinde yaşamı seçmektedir.

Aile konaklaması, bir evde veya dairede tek, çift kişilik bir odada konaklamayı içerir. Standart aile yanında konaklama, ortak banyodan yararlanma imkanı sunarken, Comfort Homestay’i seçen öğrenciler özel banyolara sahiptir. Herhangi bir konaklama seçeneği güvenlik, konfor, sessiz bir eğitim temeli ve ev yapımı yiyecekleri garanti eder.

Dublin’de Ortalama Konaklama fiyatları ne kadar ?

 

S/Konfor Konaklama Yemek Yaşam maliyeti
Konfor Tek kişilik oda, özel banyo Kahvaltı 245 € / hafta
Konfor Tek kişilik oda, özel banyo Kahvaltı akşam Yemeği 265 € / hafta
Standart Tek kişilik oda, ortak banyo Kahvaltı 220 € / hafta
Standart Tek kişilik oda, ortak banyo Kahvaltı akşam Yemeği 235 € / hafta

 

EC Dublin Dil Okulunda Etkinlikler

EC Dublin dil okulu ,tüm öğrencileri sıcak bir şekilde karşılar, diğer öğrenciler ve AB personeli ile buluşma akşamına katılırlar. Dublin İngilizce Okulu, her öğrencinin kursa kayıt olduğu andan itibaren ve ayrıldıktan sonraki bir ay içinde eğitim sürecine dahil olduğunu hissetmesine olanak tanıyan özel bir destekleyici faaliyetler sistemi olan Turuncu Halı Deneyimi geliştirmiştir.

Kayıt yaptıran öğrenciler, öğrenme materyallerini, testleri ve öğretmenler ve diğer öğrencilerle iletişimi birleştiren benzersiz bir öğrenme aracı olan EC Online’a erişebilir. Kendi İnternet platformu, öğrencilerin nerede olurlarsa olsunlar istedikleri zaman çalışmalarından en iyi şekilde yararlanmalarına olanak tanır.

Konaklama seçiminden bağımsız olarak, öğrenciler ev sahibi veya okul temsilcisi tarafından sıcak bir şekilde karşılanacaktır. Okul, öğrencileri bir grubun parçası gibi hissettirmek için okul müdürü tarafından hazırlanan kısa bir tanıtım raporu, alkolsüz içecekler, müzik ve arkadaşlık gibi özel bir etkinlikle karşılar.

Derslerin başlamasından önceki ilk hafta sonu, öğretmenler, diğer öğrenciler, ikamet yeri ve şehir ile tanışmanızı sağlayan özel etkinliklerle doludur: brunch, şehir turu, müze gezisi.

Kursun bitiminden kısa bir süre önce öğrenciler öğretmenle bire bir görüşür, deneyimlerini ve kaydedilen ilerlemeyi tartışır, ileriye dönük bir dil öğrenme planı hazırlar. Resmi olmayan veda etkinliği, sertifika almayı, diğer öğrencilerle fotoğraf paylaşmayı ve samimi bir atmosferde akşam yemeği içerir.

Avantajlar

İngilizce bilgisi, kariyer fırsatlarını genişletmenize, kültürlerarası iletişim ve seyahat dünyasını açmanıza olanak tanır. EC Dublin English tarafından sunulan ve her düzeyde dil yeterliliğine sahip öğrenciler için uygun olan kurslar, seçilen alana odaklanmanıza olanak tanır: öğrenciler akademik, ticari, genel İngilizceyi seçer ve dünyanın her yerinden benzer fikirlere sahip bir grup insanla çalışır. .

Deneyimli öğretmenlerin desteği, modern öğretim materyallerinin kullanımı, teknolojik olarak donatılmış odalar, öğrencilerin İngilizce konusunda uzmanlaşmalarına, yurtdışında istihdam, eğitim ve iletişim için gerekli dil becerilerini edinmelerine yardımcı olur.

EC Dublin Dil Kursu Donanım

Modern sınıflar gerekli ekipman ve cihazlarla donatılmıştır. Okul öğrencilere şunları sunar:

  • Bedava internet
  • Kütüphane
  • Kendi kendine çalışma alanı
  • Öğrenci salonu
  • Öğrenci çalışmaları için uygun bilgisayarlar.

Dönem tarihleri, zaman çizelgesi ve ekstra ücretler

Programın ana parametreleri:

  • Programlar yıl boyunca mevcuttur.
  • Kurslar her Pazartesi başlar.
  • Ders süresi – 45 dakika
  • Haftalık dersler – 20 (15 saat), 30 (22,5 saat)
  • Sınıf mevcudu – maksimum 15 kişi
  • Programların süresi – 1 haftadan itibaren.

EC Dublin Dil Okulu Dublin’de Nerede ?

 

İrlanda’da çalışarak eğitim almak için bizi arayın

İrlanda’da 25 hafta üzeri dil okulu kayıtlarında yasal olarak çalışma izni alabilirsiniz. İrlanda’da çalışma izni konusunda daha fazla bilgi için ” İrlanda çalışma izni ‘ linkini ziyaret edebilirsiniz.

EC Dublin dil okulu, İrlanda dil okulları, İrlanda üniversiteleri ve yurtdışı eğitim danışmanlığı programlarımız için bize 0 212 543 58 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.