Post Image
18.7K

Kaplan Dublin Dil Okulu

Kaplan Dublin Dil Okuulu

Kaplan Dublin Language School

Kaplan Dublin Dil Okulu, şehrin kalbinde (Temple Bar bölgesi) mimari bir anıt olan ve dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için çeşitli eğitim kursları ve programları sunan güzel bir tarihi binada yer almaktadır. Cazip okul sadece mükemmel bir eğitim ve akademik eğitim kalitesi değildir, bu yüzden burada çalışmak rahattır. Dublin rekreasyon, dinlence, eğlence, gezi ve alışveriş için geniş fırsatlar sunmaktadır. Temple Bar’da çok sayıda bar ve kulüp, kafe ve restoranlar, marketler ve alışveriş merkezleri, müzik alanları ve yürüyüş yerleri var – boş zamanlarınızda sıkılmayacaksınız!

Dublin, yoncanın amblemi olan dünyaca ünlü “Guinness” birasının, kışkırtıcı İrlanda danslarının doğum yeri olarak kabul edilir. Kaplan Dublin’deki öğretmenler, yabancı öğrencilere İrlanda’nın güzelliğini ve özgünlüğünü göstermek ve bu olağanüstü ülkeye saygı duymak için ellerinden geleni yapıyorlar. Program, bakımlı yeşil parklarda yürüyüş, geziler ve heyecan verici geziler, spor oyunları ve yarışmaları içerir.

Geleneksel olarak, Dublin’deki öğrencilerin akademik hazırlığı, öğrencilerin IELTS ve diğer dil testleri yapılmadan önce İngilizce düzeylerini dikkatli ve etkili bir şekilde geliştirebilmeleri için hazırlık sınavı kurslarında uzmanlaşmıştır. Hazırlık dersleri öğleden sonra veya akşam yapılabilir ve zorunlu olarak ön ödevlerin geliştirilmesini, bu veya o sınavın metodolojisine aşina olan deneyimli yüksek vasıflı öğretmenlerle testlerin yazılmasını içerir.

Kaplan Dublin Dil Okulu Ekipman

Kaplan Dublin Dil Okulu, rahat sınıflarla (her birinde interaktif akıllı tahtaya sahiptir). Bölge genelinde ücretsiz ve hızlı Wi-Fi, spor salonu ve modern bilgisayarların bulunduğu kendi kendine eğitim odası ile donatılmıştır.

Ayrıca bölgede, öğrencilerin derslere hazırlanmalarına yardımcı olacak bir kütüphane var ve öğrenciler, TV ve bilgisayarların bulunduğu ortak rahat oturma odasında dinlenmeyi seviyor.

Kaplan Dublin dil okulunu, diğer İrlanda dil okullarından ayıran sebepler nelerdir ?

Kaplan Dil Okullarını İngilizce öğrenmek için harika bir yer yapan nedir?

Dublin, Avrupa’nın en cana yakın şehri seçildi, bu nedenle kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak dinamik sınıflar ve uzman metodoloji ile destekleyici, yardımsever ve misafirperver öğretmenler bulacaksınız.

Okul, Dublin’in kültür merkezinde, meşhur Temple Bar bölgesinde yer almaktadır, bu sayede ayaklarınızın dibinde hem modern hem de geleneksel İrlanda kültürünün tadını çıkarabilirsiniz.

10 sınıf, bir multimedya merkezi ve bir kütüphane ile ders çalışmak için bolca fırsatınız olacak ve okulda öğrencilerin ara verip sosyalleşebilecekleri özel alanlar da var. İrlanda, dünyanın her yerinden öğrencileri cezbeder . Kaplan Dublin’deki İngilizce kursunuzda canlı bir kültür karışımı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kaplan Dil Okulları ile İrlanda Yasal çalışma izni alarak , İrlanda’da çalışabilrsiniz.

İrlanda dil okullarıDublin dil okullarıİrlanda Üniversiteleri ve diğer yurtdışı dil okulları hakkında daha fazla bilgi almak için Türkiye geneli Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı şubelerini ziyaret edebilir yada 0 212 543 58 06 / 0 212 261 28 88 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.