Post Image
31.3K

İrlanda Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları

İrlanda dil okulları ve İrlanda ; İngilizce öğrenmek ve çalışarak eğitim almak için iyi bir tercih. Global olarak tüm dünya üzerinde hakimiyet kuran İngilizceyi Avrupa’da öğrenmek isteyen öğrenciler ise ekonomik şartlara uygun olan İrlanda dil okullarından birini seçmektedirler.

Yabancı dil öğrenmek için en fazla öğrencinin Avrupa’dan hareketliliğe katıldığı düşünülürse, öğrenciler için en yakın ve İngilizcenin anavatanı İngiltere’den daha makul ücretler içeren İrlanda doğal olarak tercih edilmektedir. Bu da Neden İrlanda Dil Okulları sorusunun en basit ve genel cevabıdır. Tabi sadece bunlar İrlanda’da dil öğrenmenin avantajları değildir.

İrlanda Hükümeti dil öğrenmede özellikle en iştahlı milletlerden biri olan Türk kursiyerlerin, rahatlıkla ülkeye giriş-çıkış yapabilmeleri, konaklayabilmeleri, tam veya yarı zamanlı çalışabilmeleri ve kurs alabilmeleri için kolaylık tanımaktadır. İngilizcenin sokaklarda konuşulduğu bir ülke olması da daha farklı bir kazanımdır. Üstelik konuşulan aksan çok anlaşılabilir.

Neden İrlanda Dil Okulları

Neden İrlanda Dil Okullarını tercih etmeliyim gibi bir soruya; kursların niteliğinin yüksek olması ve çeşitli seviyelerde gruplarının olması şeklinde bir cevap sunulabilir. Bu dil okullarında başlangıç seviyesindekiler için intermediate grupları, biraz bilenler için upper-intermediate grupları, daha iyi bilenler için advanced gruplarının yanı sıra; iş amaçlı İngilizce öğrenmek için business, sınavlara hazırlanabilmek için exam classes programları bulunmaktadır.

Bu dil okulları sadece eğitim vermemekte, sosyal hayatınızı da organize etmektedirler. Geziler, eğlenceler tertip etmekte hem iletişiminizi arttırmanız hem de sıkılmamanız için destek sağlamaktadırlar. Zaten dışarıda gezerken yabancı olduğunuz hemen belli olduğu için yardım teklifleri sıkça olmaktadır.

Neden İrlanda Dil Okulları bu denli tercih edilmektedir; çünkü derslerde kullanılan öğretim araç-gereçleri son model teknoloji ile harmanlanmış olup dil öğretiminde geleneksel metotların dÜlkenin en önemli dil okullarının bulunduğu Dublin tercihlerde ilk sıradadır.ışında teknikler kullanılmaktadır. İrlanda Rusya ve Amerikan menşeli Microsoft, Yahoo, Google ve Facebook gibi büyük teknoloji devlerinin Avrupa kıtasındaki merkezi konumundadır ve bunun dil öğrenen kursiyerlere çalışma ortamı sağlamak gibi müthiş bir avantajı olabilmektedir.

İrlanda Dil Okulları

İrlanda dil okulu fiyatları 2023

İrlanda dil okulu fiyatları ortalama , 2500 Euro ile 4500 Euro arasında değişmekte olup, bu aralıktaki bütçelere uygun dil okulları bulunmaktadır. İngiltere’den daha ekonomik şartlar sunan İrlanda okulları Avrupa’da birçok ülkeden ziyaretçi ve kursiyer kabul etmektedir. Tabiatı ile ilgili hiçbir şey demeye gerek yok çünkü zaten Avrupa’dan sırf doğal güzellikleri için bile birçok turist çekmektedir. Dil öğrenme amaçlı gideceğiniz bu ülkenin doğa harikaları ile de tanışma fırsatı bulacaksınız.

Ucuz İrlanda dil okulları

Şu an ki döviz kurları ile ne kadar ucuz bulursunuz bu fiyatları tabi ki bilemeyiz ama İrlanda da ekonomik dil okulu fiyatları ortalama en az öğleden sonra ücretler sadece eğitim ücreti olacak şekilde 2500 € civarında. Ancak İrlanda’da eğitim için yani 25 hafta bir eğitime giderken ortalama banka hesabınızda okul ödemesi sonrasında 10.000 € kadar bir bütçeniz olması gerektiğini sakın UNUTMAYIN. Halen ısrarla 7.000 € diyen yurtdışı eğitim danışmanlıkları olabilir ama bu bilgi kesinlikle doğru değil. Bu konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız lütfen bizi arayın . Tel 0 212 543 58 06 .

İrlanda dil okulları , İrlanda dil okulu fiyatları ve diğer İrlanda eğitim programları hakkında geniş bilgi için bizlere her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yurtdışı eğitim başvuru formu ile de bize ulaşabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.