Post Image
31K

Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Neden yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti alınmalı ?

Neden yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti almalısınız sorusuna cevapları bulacağınız bir  makale. Türkiye’de ki yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında hizmet veren kurumlar, her öğrencinin kabul başvurularına kişisel ilgi göstererek hatasız ve iyi temsil edilmiş bir başvuru sunulmasını sağlar.

Uzman Rehberliği

Öğrencilerin doğru programları bulmalarına yardımcı olmak için uzman danışmanlarla çağrı üzerine ve yüz yüze oturumlar düzenleyen , Yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketleri aynı zamanda , tek bir profil ile istenilen sayıda programa ve okullara birden fazla başvuru yapma olanağı da sağlar. Eğitim kurumlarından ve olası vize kurallarında ki değişiklik ve güncellemeleri doğrudan öğrenci adayına ileterek güncel bilgiler sunarlar

Daha ekonomik kayıt fırsatı

Türkiye’de herhangi bir danışmanlık firmasına başvurularak yurtdışında eğitim danışmanlık hizmeti almak, direkt bir okul ile yazışıp gitmeye göre daima daha ekonomik bir seçenektir. Danışmanlık firması aracılığı ile gidildiğinde hiç bir zaman daha fazla ücret ödenmez, hatta bazı danışmanlık firmaları yurtdışında bulunan okullardan grup indirimi sağladığı için aynı eğitime daha az ödenir.

Maddi Avantajları

Neden yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti diye düşünenlere direkt bir yurtdışı eğitim kurumuna başvurulduğunda, bu başvuru ile ilgili her tür posta ve haberleşme giderlerinin karşılanması gerekir. Fakat başvuru danışmanlık firması aracılığı ile yapılırsa her türlü yazışma ve telefon giderleri firma tarafından herhangi bir ücret talep edilmeden yapılmaktadır.

Kısa Zamanda Kayıt İmkanı

Danışmanlık firmaları, haftalar sürebilen bütün işlemleri en çok 1 ya da 2 günde tamamlamaktadır.

Vize Kolaylığı

Danışmanlık firmasına başvurulduğunda vize alma ihtimali çok yüksektir. Elçilikler ve konsolosluklar vize işlemi sırasında bilinen bir danışmanlık firmasına başvuran öğrencilere kolaylık göstermektedirler. Neden yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sorusunun bir cevabı da budur.

Doğru Okul Tercihi

Danışmanlık firmaları, yurtdışı tecrübesine sahip profesyonel danışmanlarla çalışmaktadır. Bu danışmanlar, ülke ve okulu daha önce giderek gördükleri için ihtiyaçlara ve beklentilere en uygun okul seçmede önemli yarar sağlarlar. Neden yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti diye düşünen öğrenci ve velileri rahatlatan bir konu da budur.

Ulaşım Kolaylığı

Danışmanlık firmaları gidilecek olan ülkeye, indirimli uçak bileti sağlamada yardımcı olmaktadır.

Karşılama, sağlık sigortası ve kalacak yer ayarlama konusunda da danışmanlık firmaları yardım sağlarlar.

Eğitim boyunca destek

Yurtdışında yaşanılan zorlukları giderme konusunda da bu firmalar ücretsiz danışmanlık ve rehberlik sağlamaktadırlar. Güvenilir ve başarılı bir danışmanlık firması, kendisine başvurulan ilk günden, yurtdışında eğitim alarak sağlıklı bir şekilde geri dönülen son güne kadar, yurtiçinde ve yurtdışında karşılaşılabilecek problemlerin çözümünde haklı nedenler ile yapılan yardım istekleri karşısında daima kişinin yanında olur.

Aileye moral desteği

Yurtdışına giden öğrencilerin, yurtdışındaki hayatı konusunda dünyada belki de en çok endişe yaşayan veliler, Türk öğrencilerin velilerdir. Danışmanlık firmaları, veli ile öğrenci arasında bir köprü vazifesi görerek öğrencinin eğitimini verimli bir şekilde almasını sağlar. Neden yurtdışı eğitim danışmanlığı sorunuza umarım bir kaç cevap verebilmişizdir.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı

Yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz için daha fazla bilgi almak isterseniz bize 0 212 543 58 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.