Post Image
18.6K

Neden İrlandada Eğitim Almalısınız ?

Neden İrlanda’da Eğitim Almayı Seçmelisiniz?

İrlandada eğitim ,uygun fiyatlı, kaliteli, zengin şehir hayatına sahip, farklı kültürel değerler ve güzel bir doğa sunmasından dolayı tercih ediliyor. İrlanda, dünyadaki üst düzey üniversitelerden bazılarına ev sahipliği de yapar.  bkz : İrlanda’nın en iyi üniversiteleri

İrlanda’daki üniversiteler / kolejler, çok çeşitli disiplinlerde tam teşekküllü derece kurslarına ve kısa dönemli programlar gibi çeşitli seçenekler sunar. İrlanda dil okulları en az 25 haftalık bir paket ile ülkeye gelenlere yasal çalışma izni veriyor.

İrlanda’da her zaman yapacak, görecek veya okuyacak bir şeyler bulacaksınız

İrlanda doğal hayatını koruyarak gelişmeyi başarabilen bir kaç ülkeden biridir. Bu, özellikle açık hava ve kentsel hayatın nimetlerini ve birleşimini sevenler için, eğitim görmeyi harika bir yer haline getirir.

Giant’s Causeway ve Moher Kayalıkları dahil keşfedilecek çok sayıda yer . Ve bu yerleri görmek için öyle çok uzaklara gitmenize de gerek yoktur. Sporu seviyorsanız Snooking, Hurling ve Gaelic Futbol gibi birçok ulusal oyuna da dahil olabilirsiniz. Bu nedenle, İrlanda’da okurken asla sıkılmayacağınızı veya yorgun hissetmeyeceğinizi söylemek isterim.

Akademik sistem İrlanda’da okumak için harika

İrlanda’daki üniversiteler, çeşitli disiplinlerde kapsamlı ve çeşitli derece programları sunmaktadır. Bir çok program en çok tercih edilen meslek ve derecelerle ilgilidir. Ayrıca başarılı bir öğrenci iseniz İrlanda Üniversitelerinin bazılarından burs bile bulabilirsiniz. Yurtdışı eğitim bursları web sayfasına göz atabilirsiniz.

Burada çalışmak, yeni bir veya iki dil öğrenmeniz için bir fırsattır.

Galce benzersiz bir dil olmasına rağmen, İrlanda’da konuşulan birincil dil İngilizcedir. Merak etmeyin, İngilizcede iyi değilseniz, dilinizi geliştirmek için İrlanda üniversiteleri tarafından sunulan İngilizce kurslarına katılabilir  veya İrlanda dil okulları ile bu sorunu çözebilirsiniz. Öğrencilerin diğer dilleri öğrenmeleri ve yabancı dil becerilerini geliştirmeleri için sayısız fırsat vardır.

Öğrencilerin İrlanda’da eğitim görmeleri için mevcut iş fırsatlarını keşfedin

Öğrenciler için yurtdışında eğitim alırken para kazanmak önemlidir. İrlanda hükümeti öğrencilerin başvuru yapmalarına ve yeşil kart veya çalışma izni almalarına izin verir. İrlanda’daki bazı üniversiteler, öğrencilerine kendi disiplinlerinde uygulamalı pratik kazanabilmeleri için staj fırsatları da sunar. Buna ek olarak, uluslararası öğrencilerin İrlanda’daki yüksek öğrenimlerini desteklemelerine yardımcı olacak birkaç yurtdışı eğitim kredisi vardır.

Ayrıca, belirli bir üniversiteye veya programa başvurmadan önce burs programlarından en iyi şekilde destek de alabilirsiniz.

İrlanda, küresel farkındalığınızı ve deneyiminizi genişletmeniz için bir fırsattır.

İrlanda’da eğitim, gerçek dünyadaki zorlukları ve günlük problemlerle tek başına başa çıkma konusunda tecrübe kazandırır. İrlandada eğitim  geleceğinizi şekillendirmenizi sağlayacaktır.

Yurtdışında eğitim işverenler için önemli bir tercih sebebi

Yurtdışında eğitim almak, başarmaya olan ilgi ve istikrarı gösterir. İşverenler çalışmak istedikleri personellerin de farklı yurtdışı eğitim ve deneyimlere çok dikkat ederler. Başkalarıyla çalışmayı öğrenmenize ve zihninizi yeni fikirlere açmanıza yardımcı olacaktır. Yurtdışında eğitim , profesyonel iş çevrenizi kurmak ve geliştirmek için size farklı fırsatlar sunacaktır.

Yurtdışında okumak için evlerinden uzak kalmayı seçen öğrencilerin , zaman yönetimi becerilerine sahip olduklarına ve daha bağımsız olma eğiliminde olduklarına inanılıyor.

İrlanda tarihi ve kültürü benzersizdir

İrlanda tarihi oldukça eskilere dayanmakta. Dún Aonghasa, MÖ 1100’de inşa edildiği için tüm dünyadaki en eski kalelerden biridir. Bu, bu ülkenin ne kadar güzel ve zengin tarihe sahip olduğunun bir örneğidir. İrlanda’da eğitim esnasında , zengin kültürün, kendine özgü müziğin, spor aktivitelerinin ve büyüleyici güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, İrlanda, size burada eğitimden ,eğlenmeye kadar mükemmel bir fırsatlar sunar.

İrlanda’da eğitim ister misiniz?

Cevabınız evet ise, yurtdışı eğitim danışmanlığı hayallerinizi gerçekleştirmek için hazır. İrlanda eğitim danışmanlığı  irlandada eğitim almak isteyen adayların ihtiyaçlarını daha iyi anlayan özel profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. İrlanda Üniversiteleri / kolejler, İrlanda dil okulları, İrlanda vizesi, İrlanda çalışma izni süreci, burs programları vb. hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bizi 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefondan arayın .

BENZER YAZILAR

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.