Post Image
17.2K

Bakırköy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Bakırköy yurtdışı eğitim danışmanlığı

Bakırköy yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul ; özelikle de Bakırköy ve çevresinde yurtdışı eğitim programlarına katılmayı düşünen öğrenci ve velilere bilgi vermek amacındadır. Yurtdışı eğitim, yurtdışı dil okulları, yurtdışında üniversite ve yurtdışında master … gibi farklı programlar hakkında bilgi almak için siz de bizi arayabilir yada iletişim kurabilirsiniz.

Bakırköy yurtdışı eğitim danışmanlığı, denilince ilk akla gelen yurtdışı eğitim şirketi olan Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yaklaşık 20 senelik bir yurtdışı eğitim geçmişine sahip Tunçağ Veli Ünlü ve Deniz Baltacı tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Kuruluşu sonrasında Beşiktaş, Kadıköy, Ankara, Eskisehir, Denizli, Tekirdağ, Konya ve Kocaeli şubeleri açılmıştır.

Açıldığı günden bu yana tamamen öğrencilerin beklentilerine yönelik bir çalışma üreten Edu Vizyon 1000’den fazla öğrenciye başta Kanada olmak üzere, Amerika, İngiltere, İrlanda, Malta, Avustralya, Rusya, Polonya, İtalya, Almanya, İspanya gibi ülkelerde eğitimlere göndermiştir.

Alanında en iyi dil okulları, üniversite ve kolejler ile çalışana Edu Vizyon, öğrencilerine ücretsiz vize danışmanlığı, yurtdışında konaklama bulunması, karşılama ve ilgili ülkelerde oluşabilecek sorunlar hakkında bilgilendirmeler yapmaktadır.

Edu Vizyon bugün 165 uluslararası eğitim kurumu ile çalışmaktadır. Yurtdışında eğitim alma düşüncesinde olan öğrencilerine bu okulların programlarını sunmaktadır. Özelikle Üniversiteler kanadında YÖK denkliği olmayan kurumlarla çalışmama prensibine sıkı sıkıya bağlı olan Edu vizyon kesinlikle öğrenci dostu bir yaklaşımı benimsemektedir.

Sizin de aklınızda Yurtdışı eğitim nedir?, nasıl gidilir?, Hangi programa ya da üniversiteye başvurmalıyım? gibi sorular varsa Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak sorularınızı cevaplamak için telefonlarınızı bekliyoruz.

Bize her daim 0 212 543 58 06 yada 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz 01 haziran 2020 sonrası randevu alarak Bakırköy ofisimi ziyaret edebilirsiniz. Ofis konumuzu aşağıda harita bağlatısı ile verilmiştir. Kolayca yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca Türkiye geneli ofislerimizin adres ve telefonlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Yol tarifi için TIKLAYINIZ

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.