Post Image
31.1K

Yurtdışında İngilizce Hazırlık Eğitimi

Yurtdışında İngilizce Hazırlık Eğitimi

Yurtdışında ingilizce hazırlık eğitimi’nizi çeşitli üniversite ve kolej kampüslerinde alabilirsiniz. Bu tarz İngilizce Hazırlık Eğitimi programlarına üniversite ve kolej kampüslerinde yıl boyu okul dönemlerine göre belirlenmiş belli başlangıç tarihlerinde katılabilirsiniz.

Kampüste sunulan İngilizce Hazırlık Eğitimi programlarının genel özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Yıl boyunca önceden belirlenmiş başlangıç tarihleri vardır.
  • Dönemler halinde sunulan bu programların dönemlik süreleri 5 haftadan 16 haftaya kadar değişik uzunluklarda sunulmaktadır.
  • Bazı kolej ve üniversiteler kendi bünyesinde İngilizce Hazırlık Eğitimi alan öğrencilerden ekstra bir TOEFL veya IELTS gibi resmi sınav sonucu istemeden akademik programlarına kabul edebilmektedir.
  • Bazı üniversite ve kolejler başlangıç seviyesi İngilizce Hazırlık Eğitimi sunmadığı için öğrencilerin bu programlara katılabilmek veya şartlı kabul alabilmek için öncelikle İngilizce seviyelerini belgelemeleri gerekmektedir.
  • Bazı üniversite ve kolejlerin çeşitli özel dil okulları ile özel partnerlik anlaşmaları vardır. Bu dil okulları söz konusu üniversite be kolejin kampüsünde İngilizce Hazırlık Eğitimi verir.
  • Tüm öğrenciler kampüs olanaklarından faydalanabilirler.

Yurtdışında eğitim

Yurtdışında İngilizce hazırlık eğitimi hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.