Post Image
18.5K

Winnipeg Üniversitesi

The University of Winnipeg, Winnipeg, Manitoba

Winnipeg Üniversitesi‘nin 75’ten fazla ülkeden 1000’den fazla uluslararası öğrenciye ev sahipliği yaptığını biliyor muydunuz? Kanada dışından gelen toplam öğrenci nüfusunun% 5’inden fazlasıyla, buradayken harika bir öğrenci deneyimi yaşamanızı sağlamak için birçok destek hizmetimiz var.

Winnipeg Üniversitesi, dinamik bir kampüs ve farklı kültürlerden insanları birbirine bağlayan ve küresel vatandaşları besleyen bir şehir merkezidir. Batı Kanada’da benzersiz olan birkaçını da içeren yüksek kaliteli lisans ve lisansüstü programlar sunuyoruz; örneğin, İnsan Hakları Sanat Lisansı ve Yerli Kalkınmaya odaklanarak Kalkınma Pratiği Yüksek Lisans derecesi.

Mezunlarımız eğitim deneyimlerine değer veriyor ve Winnipeg Üniversitesi, genel itibar, küçük sınıf boyutları, akademik mükemmellik ve çevreye bağlılık için ulusal anketlerde sürekli olarak üst sıralarda yer alıyor.

Kampüs Yaşamı

UWinnipeg yurtları, uluslararası öğrenciler için harika bir seçenektir. Mobilyalı yatakhanelerimiz ve dairelerimiz, daireniz için mobilya bulma ihtiyacını ortadan kaldırır ve yemek planlarımız, mükemmel yiyecekler almanızı sağlar. İkamet seçeneklerimiz hakkında bilgi için lütfen olası konut sakinleri için web sitemizi ziyaret edin.

Aile Yanı Konaklama Seçeneği

İngilizce Dil Programı ayrıca, uluslararası öğrenciler için bir ev sahibi aile programı olan Aile Yanı Konaklama sunmaktadır. Bu seçeneği seçen öğrenciler, Winnipeg’de kaldıkları süre boyunca İngilizce konuşan bir ev sahibi aile ile eşleştirilir. İngilizce olarak canlı ve dostane bir tartışmada paylaşmak, Kanada yaşamını ve kültürünü deneyimleyen eğlenceli ve ilginç yerel etkinliklere katılmak için bir fırsattır. Gelişmiş bir konuşma İngilizcesi düzeyine ek olarak, Aile yanı konaklama katılımcılarımızın çoğu programın sonunda yeni arkadaşlıkların sıcak anıları ve harika bir Kanada aile deneyimi ile evlerine dönerler.

Winnipeg Üniversitesi iyi bir okul mu?

Winnipeg Üniversitesi, Kanada’nın en iyileri arasındadır! Öncelikle lisans üniversiteleri için ilk 10’da yer aldı ve sınıf mevcudu, öğretim kalitesi, fakülte-öğrenci etkileşimi, çeşitlilik ve sürdürülebilirliğe bağlılık alanlarında yüksek puan aldı.

Winnipeg Üniversitesi Devlet Üniversitesi mi ?

Winnipeg Üniversitesi (UWinnipeg, UW) Winnipeg, Manitoba, Kanada’da bulunan ve lisansüstü sanat, işletme ve ekonomi, eğitim, bilim ve kinesiyoloji fakülteleri ve uygulamalı sağlık ve yüksek lisans programları sunan bir kamu araştırma üniversitesidir.

Kanada’da eğitim için bizi arayın

Kanada Üniversiteleri, En iyi Kanada Üniversiteleri, Kanada dil okulları ve yurtdışında eğitim progamları için 0 212 543 58 06

BENZER YAZILAR

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.