Post Image
18.2K

Amerika’da ucuz dil okulları

Amerika Dil Okulları

Amerika’da dil eğitimi almak isteyenlere yönelik olarak hazırladığımız bu bölümde özelikle New York, Boston, Chicago, Miami, San Francisco, San Diego ve Los Angeles’da ucuz dil okulları ve 2020 fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Hangi Dil Okulları ?

Inlingua Dil Okulu – 700 USD / ay
Ohla Dil Okulu – 600 USD / ay
Talk Dil Okulu – 800USD / ay
Harvest Institute Dil Okulu – 676 USD / ay
ASA College  - 4200 ( 32 hafta )

Amerika ucuz dil okulları

Türkiye’de hizmet veren bir yurtdışı eğitim danışmanlığı  aynı zamanda Amerika’da da faaliyet gösteren dil okulları için rehberlik hizmeti vermektedir. Bir çoğu vize işlemlerinden, kurs kaydına ve hatta konaklama işlemlerine kadar tüm detayları tek bir paket içerisinde toplayıp öğrencilerine sunmaktadır. Amerika ucuz dil okulları bakımından en çok çeşitliliğe sahip ülkedir. Binlerce dil okulu çeşidi olması sebebiyle 700 USD’den başlayan fiyatlarla aylık 2000 USD’ye kadar bir çok dil okulunu bünyesinde bulundurur.

Merkezi bir lokasyona yakınlıkları ve sundukları eğitim hizmetleri çeşitliliğine göre değişen fiyatları nedeniyle Amerika’da 700 – 1000 USD fiyatlar aralığında aylık dil eğitimleri alabilirsiniz. Bu fiyatlara konaklamalar dahil değildir.


Sorunsuz bir başvuru ve vize süreci yaşamak istiyorsanız gitmek istediğiniz ülke için araştırmalarınızı en az 7-8 ay önceden yapmanız ve başvuru işlemlerinizi en az 6 ay önceden yapmış olmak size daha ucuz bir eğitim programı, daha ekonomik bir uçak bileti ve daha stressiz bir süreç olarak geri dönecektir.


Amerika Dil Okulları

Amerika birçok ülkeden, dinden, kültürden insana özgürlüğü sunarak kucak açmış ve sunmuş olduğu olanaklar ile keşfedilmesi gereken fırsatlar ülkesidir. Her insanın mutlaka görmesi ve keşfetmesi gereken ülkelerin başında Amerika gelmektedir.

Yurtdışında eğitim almak yada yurtdışında ingilizce öğrenmek için İngilizce dil okulu araştırmalarında Amerika dil okulları tercih edilen, fiyatları araştırılan okulların başında gelmektedir. Türk öğrencilerin Amerika dil okulları için en çok tercih ettiğkleri şehirler ; New York , Boston,Miami, Chicago, Washington DC, Los Angeles, Atlanta, Seattle, San Diego, Philedelpia, Pennsylvania, San Francisco, Berkeley gelmektedir.

Amerika dil okulu fiyatları

Amerika dil okulları her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Amerika dil okulları fiyatları sizin gitmek istediğiniz döneme, başvuru zamanınıza, tercih ettiğiniz şehre , konaklama tercihinize, seçilen konaklamanın konforuna göre değişiklikler gösterecektir. Bizim iddiamız şudur ki size en uygun, en ekonomik seçenekte ki Amerika dil okullarını, konaklama seçeneklerini sunma iddiasıdır. Yazımızı okuyan herkese %100 garantimiz budur. Ayrıca sizlerden önce de gönderdiğimiz onlarca öğrencimiz bizim bu iddiamızı size doğrulayacaktır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için lütfen bize yazınız.  Bize her daim 0 212 543 58 06 /WhatsApp : 0 535 712 07 90

Ameika’da en çok tercih edilen konaklama şekli öğrenci apartmanları,aile yanı ve öğrenci yurtlarıdır. Aile yanında konaklama günlük pratik yapmanız ve Amerika’n kültürünü tanımanız için iyi bir seçenektir. Bunun yanında özgür olmak isteyen öğrenciler öğrenci apartmanları ve yurtlarını tercih edebilirler. Böylece çeşitli ülkelerden gelen öğrenciler ile de kaynaşma şansınız olacaktır. Amerika vize işlemleri konusunda titiz çalıştığından muhakkak iyi bir danışman firma kontrolünde işlemleri yapmanız gerekmektedir. Amerika dil okulları eğitiminiz sonrasında dilerseniz Amerika’da farklı programları da tercih ederek farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Özelikle Amerika’da akademik 1 yıl programa katılan öğrenciler OPT dediğimiz program sayesinde Amerika’da daha fazla yaşama ve hatta yasal çalışma hakkı bile elde etmektedirler.

Amerika’da eğitim ve yaşam hakkında daha fazla bilgi okumak isterseniz lütfen TIKLAYINIZ

Amerika dil okulları fiyat listesi

Her yıl milyonlarca yabancı turist tarafından sıklıkla ziyaret edilen ve yine her yıl binlerce kişi tarafından vatandaşlığına hak kazanılan Amerika, öğrenciler içinde İngilizce dil okulları seviyesinde eğitim kurumları oluşturmuş ve öğrenciler için de bir cennete dönüşmüştür. Amerika’da okuyup dilini geliştirmek ve Amerika’nın kültürünü öğrenmek isteyen bir çok öğrenci için 1 aylıktan 1 yıllığa kadar aylık ortalama 500 – 1250 USD maliyet ile dil okulları bulunmaktadır. Türkiye’de öğrenciler Amerika dil okulu fiyatları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek için yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti alabilirler.

Amerika’da yer alan dil okulları büyük bir eğitim sisteminin parçasıdır ve kendi başlarına hareket etmezler. Eğitim bakanlığının denetimin ve yönetiminde faaliyet gösteren dil okulları, başlangıç seviyen en ileri seviyeye kadar dil eğitimini başarıyla verirler.

İster hiç İngilizce bilmiyor olun, ister ileri seviye de İngilizce bilip dilinizi daha da geliştirmek isteyin fark etmez; Amerika’da her seviye için mutlaka uygun bir dil okulu bulunmaktadır. Kayıt yaptırabilmek için bu konuda kararlı olmanız yeterlidir.

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.