Post Image
18K

Kanada’da en Ekonomik Üniversite ve Kolejler

Kanada’da ki Ekonomik üniversite ve Kolejler (2021 listesi)

Kanada’da ekonomik üniversite yada düşük fiyatlı kolejlerin kalitesiz eğitim kurumları olduğunu sakın düşünmeyin. Eğer ucuz üniversiteler kalitesizdir anlayışı geçerli olsaydı bu gün Dünya’nın en kalitesiz eğitimi Almanya’da derdik.

Kanada’da ekonomik bir kolej veya ekonomik bir üniversite arıyorsanız bu yazının size katkısı olacaktır. Kanada’da eğitim için harekete geçmeden önce, ne tür bir eğitim almak istediğinize karar vermelisiniz. Kanada’da College, Lisans veya yüksek lisans programlarına katılabileceğiniz birçok ucuz üniversite ve kolej vardır.

Kanada , kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim sunan dünyanın en iyi ülkeleri arasında yer almaktadır . Ülkedeki eğitim sistemi, birçok yabancı öğrenciyi cezbetmiştir. Düşük ve uygun eğitim ücretlerinin var oluşu, mezun olunduktan sonra ki istihdam olanakları, Kanada’da eğitim için oldukça motive edici bir durumdur. Bu nedenle, Kanada’ya giden öğrenciler kaliteli eğitim için nispeten daha az ödeme yaparlar.

Kanada’daki ucuz üniversite ve kolejler listesi eğitim almak için en iyi ve en uygun kurumu seçmenize katkı sağlayacaktır

Kanada’da Ekonomik Üniversite ve Kolejler

İşte yabancı öğrenciler için Kanada’da bulunan en uygun fiyatlı kolej ve Üniversitelerden bazıları. Kanada kolej ve Üniversite Ücretleri, kabul şartları ve nasıl başvuru yapılacağı hakkında daha fazla bilgi almak için 0 212 543 58 06 dan bilgi alabilirsiniz.

Algonquin College

Algonquin College, Kanada’da ekonomik ücretlere sahip bir okuldur. Düşük öğrenim ücretleri ve kaliteli eğitim nedeniyle denizaşırı ülkelerden birçok öğrenciyi cezbetmiştir. Yerli öğrenciler bir dönem için yaklaşık 4.527 $ ve yılda 9.054 $ ile katılabilirken, diğer ülkelerden öğrenciler eğitim ve kitaplar için yılda yaklaşık en az 12.000 $ için bütçe ayırabilirler. Kurumun misyonu umutları ve hayalleri yaşam boyu başarıya dönüştürmek, vizyonu ise kişiselleştirilmiş, dijital olarak bağlantılı, deneyimsel öğrenmede küresel bir lider olmaktır.

Bow Valley College

Bow Valley College, Türkiye’de çok bilinmeyen kolejlerden biri. Kitaplara ve internete ücretsiz erişime sahip güvenilir bir öğrenci destek sistemi sağladığı bilinmektedir. Öğrenim ücretleri 6.000-11.234 $ arasındadır. Bu kuruma yapılan her başvuruya yerli başvuru sahipleri için 65 dolar , uluslararası başvuru sahipleri için 130 dolar iade edilmeyen başvuru ücreti bulunmaktadır. Başvuru yaparken, onlarla birlikte bir programı tamamlamamış olsanız bile, devam etmekte olduğunuz her bir ortaöğretim sonrası kurumdan transkript sağlamanız gerekmektedir.

Camosun College

Kampüsü Büyük Victoria’dadır ve büyük ölçüde geliştirme ve yenilik programlarına odaklanmaktadır. Öğrenciler yüksek lisans ve yüksek lisans dersleri için yıllık ortalama 7.000 $ ‘a kayıt eğitim alabilirler.

Brandon Üniversitesi

Uluslararası öğrencilerle olumlu bir ilişki kurduğu bilinen Kanada’daki en uygun fiyatlı üniversitelerden biridir. Öğrenciler üniversitede okumak için yaklaşık 7,203 dolar öderler. Brandon Üniversitesi muhtemelen uluslararası öğrenciler için Kanada’nın en ucuz üniversitesidir.

Brandon Üniversitesi öğrencilerine neler sunar ?

Yenilikçi bilimsel faaliyetler, ilham verici öğretim ve yoğun çalışma. Ufukları genişleten, bakış açılarını değiştiren ve eleştirel bir zihni teşvik eden bölümlere sahiptir. İstihdam, mesleki programlara giriş veya lisansüstü eğitim almak için tavsiye ederim.

Université de Saint-Boniface

Kurum düşük ve uygun fiyatlı eğitim ücretleri sunmaktadır. Belirli bir düzeyde Fransızca bilenler için minimum gereksinimlerini karşılayanlar için iyi bir seçenektir. Eğitiminiz için yılda yaklaşık 7,482 $ ‘a harcama yapmalısınız.

Üniversitenin uluslararası lisans derecesi olan öğrenciler için genel kabul koşulları : Her bir dersten en az 4, toplam en az 24 olmak üzere üç üst seviye ders ve üç standart seviye ders, en az 4 puan alan bazı yüksek veya standart düzey dersler için kredi aktarılabilir.

Guelph Üniversitesi

Kurum , uluslararası öğrenciler için Kanada’nın en iyi ücrete en kaliteli üniversitelerinden biridir. Üniversitede öğrenmenin beraberinde getirdiği bazı avantajlar arasında vize başvuruları, barınma ve danışmanla ilgili yardım yer almaktadır. Öğrenciler yıllık 9.730 dolar ücret öderler. U of G 80’den fazla lisans programı, 100’den fazla yüksek lisans ve doktora sonrası çalışma programı, çok çeşitli disiplinlerde eğitimler, uluslararası öğrencilere destek, diploma programları sunmaktadır. Guelph-Humber Kolej ile iyi bir partnerdir.

Canadian Mennonite University | CMU

Winnipeg merkezli üniversite , uluslararası öğrenciler için Kanada’daki ucuz üniversiteler listemize girer. Öğrenim ücreti yıllık yaklaşık 10,003 $ ‘dır. 2000 yılında kurulan kurum, ‘Akredite 3 ve 4 yıllık Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri olan kapsamlı bir üniversite programlama teklifi’ olmakla gurur duymaktadır . 19 BA dalında İncil ve Teolojik Çalışmalar, İletişim ve Medya, İngilizce, Tarih, Uluslararası Kalkınma Çalışmaları, Matematik, Müzik, Barış ve Çatışma Dönüşüm Çalışmaları, Felsefe, Siyasi Çalışmalar, Psikoloji, Sosyal Bilimler, Çevre Çalışmaları, Sanat ve Bilim ( Uygulamalı Matematik, Biyokimya, Biyoloji, Ekoloji, Matematik konsantrasyonları), Lisans, İşletme Lisans, Müzik Lisans ve Müzik Terapisi Lisans eğitimlerinden bazılarıdır.

Fanshawe College

Kurum uluslararası öğrenciler için çok sayıda alan ayırır. Sadece Kanada’daki ucuz kolejler arasında değil, aynı zamanda ülkenin en büyük kolejleri arasındadır. Ayrıca İngiltere dahil diğer ülkelerde kampüsleri bulunmaktadır.

Her yıl 60’tan fazla ülkeden yaklaşık 1000 uluslararası öğrenci Fanshawe College’da eğitim görüyor. Uluslararası öğrenciler için öğrenim ücretleri 13.623 $ ile 14.223 $ arasında değişmektedir. Fanshawe’in vizyonu, Potansiyelin Kilidini Açma, misyonu Başarıya giden yollar, olağanüstü bir öğrenme deneyimi ve öğrenci ve işveren ihtiyaçlarını karşılamak için küresel bir bakış açısı sağlamaktır.

Georgian College

Kurumda eğitim bir ayrıcalıktır, çünkü öğrenciler çalışmaları için ödediklerinden daha fazlasını kazanırlar. Öğrenim ücretleri, öğrencilerin izledikleri kursa bağlı olarak 13.845 $ ile 32.431 $ arasında değişmektedir. Kurum, 60’tan fazla ülkeden 1.500’den fazla öğrenciyi cezbetmektedir. Kolejin Barrie, Midland, Muskoka, Orangeville, Orillia, Owen Sound ve South Georgian Bay’de kampüsleri var.

Öğrencilerine, Küçük sınıflar, başarınıza adanmış endüstri lideri fakülte ile bağlantı kurma fırsatları. Fırsatların gerçeğe dönüştüğü çevik ve yenilikçi ortam. Endüstri liderlerinden gerçek dünya öğrenimi.

Lambton College

Son 5 yılda bu okula belki de Türkiye’de en çok öğrenciyi ben göndermişimdir. Öyle ki benc eLambton Türk öğrencilerin Kanada’da bitirebileceği en kolay kolejlerden biridir. Yerli ve yabancı öğrencilere 47 yıldan fazla kaliteli eğitim vermektedir. Yılda yaklaşık 7.000 $ ‘lık bir eğitim ücreti size kurumdaki bir çok eğitimin kapısını açar.

Kanada’da ücretsiz eğitim veren üniversiteler var mı?

Hayır, Kanada’da ücretsiz eğitim üniversiteleri yoktur. Finans sorunu, birçok insanın uluslararası öğrenciler için Kanada’daki ücretsiz üniversitelerin bir listesini aramasını sağlamıştır. Kanada’da eğitim ücretsiz değildir ve öğrencilere burs ve hibe gibi finansman seçeneklerini dikkate almaları önerilir. Kanada’da ücretsiz üniversite var mı? Hayır, Kanada ücretsiz üniversite eğitimi söz konusun değildir. Ancak, başarılı bir öğrenciyseniz burs başvurularında bulunabilirsiniz.

Kanada’daki en ucuz üniversite hangisi ?

Brandon University, lisans programları için Kanada’nın en ucuz üniversitesidir . Ortalama öğrenim ücreti 7.203 $ ‘dır. Yüksek lisans dersleri için Memorial University of Newfoundland en ucuz olanı ise ortalama 3,222 $ ‘dır.

Kanada’da okumak için ne kadar paraya ihtiyacım var?

Yurt dışında yaşamak, yabancı bir ülkede uygun bir bütçeyle yaşamanıza yardımcı olacak stratejik planlamaya ihtiyaç duyar. Aylık Kanada’da yaşamanın maliyeti: Konaklama: 250-800 CAD İnternet: 50-70 CAD Temel kamu hizmetleri (elektrik, su, ısı, çöp vb.): 150 CAD Gıda: 300CAD Ulaşım kartı: 90 CAD Artık Kanada’daki diğer birçok üniversiteye kıyasla ucuz kolejlerin bir listesine sahipsiniz.

Bu makaledeki bilgileri yararlı bulduysanız, devam edin ve aileniz, arkadaşlarınız ve diğer ilgili kişilerle paylaşın. Kanada’da eğitim almak yada Kanada’da eğitim hakkında sorularınız varsa bizi hiç çekinmeden arayabilirisiniz. Kanada için tüm eğitim danışmanlığımız KESİNLİKLE ücretsizdir.

Kanada’da Ekonomik Üniversite , Kanada kolejleri , En iyi kanada üniversiteleri , Kanada dil okulu  fiyatları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bize 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.