Post Image
12.5K

Kanada dil okullarında eğitim

Kanada dil okulları

Kanada dil okulları yılın her döneminde Türk öğrenciler için cazip indirimler ve fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Yazımızı okuyan herkese selamlar. Bu sayfayı okuyorsanız muhtemelen Kanada’da eğitim planları içindesiniz. Öncelikle Hoş geldiniz 🙂 Kesinlikle güncel ve olabildiğince doğru bir sayfadasınız. Bu sayfalarda size Kanada’da nasıl dil eğitimi alabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Bunu yaparken kesinlikle ulaşılabilir olacağım. Hatta isterseniz bu süreci sizlerle birlikte planlayarak en doğru sonuç için sizlerle birlikte çalışacağıma emin olabilirsiniz. Bana her daim 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. ( Lütfen aramaktan çekinmeyiniz )

Türkiye’de hangi şehirde olursanız olun size en yakın noktada bir destek noktası önereceğim. Sözü fazla uzatmadan Kanada dil okulları hakkında bildiklerimi aktarmaya başlamak istiyorum.

Tunçağ Veli Ünlü – Edu Vizyon

Tavsiye Kanada dil okulları

Aşağıda sizlere önereceğim dil okullarını genel anlamda en çok tercih edilen okullardandır.
  
  ILAC: Toronto ve Vancouver
  LSI : Toronto, Vancouver 
  SSLC : Toronto, Surrey, Vancouver ve Victoria
  EC : Toronto, Vancouver ve Montreal 
  Kaplan : Toronto ve Vancouver
  Stafford House : Toronto ve Calgary

Bu listeyi daha da genişletebiliriz tabi ki. Kanada dil okulu fiyatları ve sundukları eğitim programları bence ilk dikkat edilmesi gereken noktalar birisi. Bunun yanında Türk öğrenci yoğunluğu, yada okulun büyüklüğü, öğrenci sayısı ve öğrencilerin geri bildirimleri bu anlamda oldukça önemlidir.

Bunun yanında Kanada’da eğitim sonrası planlar var ise buna da dikkat etmelisiniz. Yani diyelim ki 32 hafta dil eğitimi alacaksınız ve sonrasında College eğitimi planlıyorsunuz , okul seçiminiz de ikinci plan da oldukça önemlidir.

 

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

Bize yazabilirsiniz.
💬 Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim
Merhaba,
Size , https://www.ucuzyurtdisiegitim.com/ adresinden ulaşıyorum.