Skip to main content

Ucuz Malta dil okulları

Okuyan herkese merhaba

Muhtemelen google arama sonuçlarından siteye geldiniz ve aradığınız ‘ ucuz malta dil okulu ‘ hakkında bilgi bekliyorsunuz. Konuya hemen giriş yapayım.

Öncelikle Malta’da ekonomik dil okulu arıyorsanız söylediklerimi yaparsanız kesinlikle diğer katılımcılara oranla daha az ödeyerek Malta’da dil eğitimi alabileceksiniz.

Kayıt tarihi : Malta dil okulu kaydınızı kesinlikle en az 16 – 20 hafta önceden yapmaya dikkat ediniz. Özelikle 2016 yaz aylarında dil eğitimi almayı planlıyorsunuz 2015 bitmeden kaydınızı yaptırmanız size 8 haftalık bir planda en az 300 € ‘nun cebinizde kalmasını sağlayacaktır.

Yüksesk sezon farkına dikkat : Kayıt tarihinizi eğer gitmenize ortalama 8-10 hafta önceden yaparsanız ve gidiş tarihiniz yaz aylarında ise çok muhtemelen haftalık 50 € / 100 € civarında bir ek yük ile karşılaşabilirsiniz. Bu ücreti ödemeyin. Bunun yolu yine ilk madde de gizlidir. Yani erken kayıt. Bazı aalta dil okulları kampanyalarında erken erken kayıt yapıldığı takdirde hem eğitim hem de konaklama için yüksek sezon farkı talep etmemektedir.

Malta uçak bileti rezarvasyonu : Eğer üniversite öğrencisi yada bir kurumda çalışıyorsanız Malta uçak biletinizi şimdiden almanızı tavsiye ederim. Yüksek sezonda Malta uçak bileti fiyatlarının ortalama 400 – 500 € ya kadar çıktığını unutmayın. Erken uçak bileti alırsanız 150 hatta 100 € a bile gidiş dönüş uçak bileti bulmanız mümkündür.

Malta dil okulu kampanyaları : Yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları ve Malta dil okulları dönem dönem kampanyalar düzenlemektedir. Özelikle Malta’da 16 hafta ve üzeri bir süre ile eğitim planlıyorsanız bu kampanyalar tam size göre. Mesela bir çok Malta dil okulu belli bir süre üzerinde ki kayıtlarda bedava uçak bileti, malta vize ücreti, malta sigorta ücreti gibi bir çok extra ücreti sizin adınıza ödeyecektir. ( bknz: bedava uçak bileti )

Herşey dahil Malta dil okulu : Malta dil okulları genellikle eğtim ve konaklama ücretlerini birlikte sundukları cazip paketler yaparlar. Bu paketler, kesinlikle daha uygundur. Yani kalkıp 8 hafta eğitim ve 8 hafta ayrı konaklama talep etmeyin. En az 700 – 800 € daha fazla ödersiniz.

4 hafta mı – 8 hafta mı : Şimdi bu da nesi demeyin. Bir çok malta dil okulu öğrencilerin okullarda daha fazla kalmaları için cazip paketler hazırlarlar. Ve bazen 4 haftalık fiyat ile 8 haftalık malta dil okulu fiyatları arasında sadece 100 – 200 € gibi bir fark ortaya çıkar ki 4 hafta gitmek yerine 8 hafta Malta’ya gitmek daha cazip olacaktır. Tavsiyem tatilinizi iyi planlayın ve iyi bir paket seçin.

Sizin için burada Malta dil okulları hakkında ara ara yazmaya devam edeceğim. Eğer daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız benimle yada kurumumla iletişim kurmaktan çekinmeyin. Amacım kesinlikle daha az ödeme yaparak Malta ‘da dil eğitimi almanızı sağlamaktır.Onlarca memnun öğrenci referanslarımıza sizi de dahil etmeyi çok isterim ( bknz: Öğrencilerimiz )

Telefonlar : 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90

Tunçağ

 

Ucuz Malta dil okulları” hakkında 4 yorum

  1. Iyi güzel de avro cok pahalı artik malta bile eskisi kadar ucuz değil. 1 ay malta dil okulu bile hersey dahil olmuş 1300 avro ki sorma gitsin

  2. Merhaba ben bu yaz maltada 6 hafta dil okuluna gitmek istiyorum. Mail adresime bu konuda detayli bilgi gonderebilirmusiniz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir