Skip to main content

Amerika’da ucuz dil okulları

Amerika’da ucuz dil okulları

 

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen ancak bu dil eğitimi için fazla bir bütçe ayırmak istemeyenler yada pahalı dil okulları yerine ekonomik dil okullarını tercih etmek isteyebilirsiniz.Böyle bir aryış içindeyseniz internetteki en doğru sayfaya geldiğinizi söyleyebilirim. Çünkü en ucuz yurtdışı dil okullarına bu sayfamızda yer veriyoruz.

Bu çok normal çünkü görüştüğüm bir çok öğrenci pahalı bir okul yerine daha ekonomik bir okul tercih ederek arada ki fark ile etkinlikler,özel dersler vb gibi farklı sosyal çalışmalar yapmak istiyorlar. Amerikada ucuz dil okulu fiyatları hakkında sizelere detaylı bilgi vermek isterim.

Eğer ‘ bu sayfadaki bilgiler beni kesmez daha fazla bilgi isterim ‘ derseniz bizi aramaktan çekinmeyiniz. Bizlere her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşınız.

Şimdi gelelim Amerika’da ucuz dil okulu fiyatlarına…

Eğer Amerika’nın Nirvana şehri hayallerinizi süslüyor ise ( yani New York ) aşağıda ki tablodaki programları inceleyelim.

amerikada-ucuz-dil-okullari

Şimdi burada dikkat biz Türkiye’den F-1 vizesi alabilmemeiz için Program A, Program B veya Program C kategorisindeki programları tercih etmemiz gerekecektir. Görüldüğü gibi 4 haftalık 852 USD den 48 hafta 7,351 USD ye kadar değişen seçenekler de eğitim ücretleri mevcuttur.

Nasıl başvurubilirim‘ diyorsanız 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Vakit buldukça sizlere yine Amerika’da özelikle, Boston ucuz dil okulları, Chicago ucuz dil okulları, Miami ucuz dil okulları San Francisco ucuz dil okulları, Los angeles ucuz dil okulları hakkında da bilgiler vereceğim.

Görüşmek üzere

 

Amerika’da ucuz dil okulları” hakkında 4 yorum

  1. Merhaba

    Miami’de dil okulu arıyorum acaba bu fiyatlar miami de geçerli mi ? Bilgi alabilir miyim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir