Skip to main content

Amerika’da dil okulları

ihtiyac-ve-beklentilerinize-uygun-yurtdisi-egitim-programlari

Amerika’da gidilebilecek dil okulları

Amerika’da dil eğitimi düşünüyorsanız öncelikle gideceğiniz şehre çok iyi karar vermenizi tavsiye ederim. Eğer akademik bir dil eğitimi planlıyorsanız Boston ve San Francisco şehirlerini ilk sıraya almanızda kesinlikle var. Neden derseniz özelikle Boston bildiğiniz üzere onlarca üniversiteye ev sahipliği var. İçlerinde oldukça ünlü üniversiteleri de bulmanız mümkündür. Ve Boston’da nerdeyse sokakta göreceğiniz her 3 kişinin 1 i öğrencidir. Tartışmasız Amerika’da ingilizceyi öğrenebileceğiniz en iyi şehirdir.

Öte yandan San Francisco şehride Boston’la aynı kategoride değerlendirilebilir. Bu şehirlere New York ve Chicago şehirleri de rahatlıkla eklenebilmektedir. Ancak bence özelikle kısa bir süreniz var ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız Los Angeles, Miami, San Diego…gibi şehirleri bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim.

New York’un çok pahalı olduğunu söyleyenler olacaktır. Özelikle konaklama açısından. Bence biraz internette araştırma yapmalarını isteyin göreceksiniz ki ortalama 400 usd ile 800 USD arasında bile çok rahat ve sorunsuz konaklamalar bulabilirsiniz. Bu konuda desteğe ihtiyaç duyarsanız çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Bu makalemiz de özelikle google’da çokça aranan, amerika dil okulu ekşi, amerika ucuz dil okulu fiyatları, amerika dil okulu fiyatları 2016,amerika dil eğitimi, okullar dil okulları, amerika dil okulları, amerika’da en ucuz dil okulu, amerikada ucuz dil okulları gibi bir çok arama sorgusuna cevap vermeye çalıştık.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir